fbpx

Kurs na instruktora tańca z Majkelem Kalcowskim i Jakubem Samborem w AMS

Marzysz o tym, by zostać instruktorem tańca? Świetnie! Pozyskaj wiedzę i umiejętności od tanecznych profesjonalistów w niesamowitej atmosferze!


🔸 Kurs poprowadzą:
Majkel Kalcowski – uczestnik 9 edycji You Can Dance, choreograf i profesjonalny tancerz, należący do grupy tanecznej NEXT Tomasza Barańskiego. Brał udział w niezliczonej ilości polskich jak i zagranicznych programach telewizyjnych jako tancerz. Ostatnio mogliście zobaczyć go w Tańcu z Gwiazdami, obok Andrzeja Piasecznego. Swoimi występami uświetnia także wiele polskich festiwali muzycznych, tańcząc u boku największych polskich i zagranicznych gwiazd. Na co dzień szkoli innych tancerzy, którzy z powodzeniem zajmują topowe miejsca na zawodach tanecznych.
Jakub Sambor – Wicemistrz Polski w dziesięciu tańcach, półfinalista mistrzostw Polski w tańcach standardowych, wielokrotny finalista zawodów z cyklu GPP oraz WDSF. Reprezentuje najwyższą krajową klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Tańczy od 15 lat, a szkolił się pod okiem trenerów światowej sławy. Na co dzień jest instruktorem w jednej z wrocławskich szkół tańca.

🔸 KIEDY?
23.10 – 14.11.2021 (kurs w trybie weekendowym – zajęcia w soboty i niedziele przez cztery kolejne weekendy)


🔸 GDZIE?
Wrocław

🔸 JAK PRZEBIEGA KURS?
Zajęcia prowadzone są w soboty i w niedziele, po 6-8 godzin dziennie. Łącznie spotkamy się 8 razy. Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, która przeważa w całym trybie szkolenia. Ostatni dzień jest dniem egzaminacyjnym – po uzyskaniu pozytywnego wyniku, uzyskasz odpowiednie dokumenty potwierdzające zdobycie tytułu instruktorskiego.


🔸 JAKIE DOKUMENTY OTRZYMAM PO KURSIE?
Po zdanych egzaminach, otrzymasz tytuł instruktora sportu w specjalności: taniec. Świadczyć będą o tym: legitymacja plastikowa (w formie dowodu osobistego) ze zdjęciem w języku polskim i angielskim, legitymacja “skórzana” w języku polskim oraz certyfikat w języku angielskim. Pozyskując uprawnienia instruktora zdobywasz możliwość wykonywania działalności instruktorskiej lub założenia własnej szkoły tańca. Uprawnienia dają również szansę na pozyskanie pracy na terenie całej Unii Europejskiej.


🔸 KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM?
Każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, jej pasją jest taniec i która chce uzyskać tytuł instruktora sportu w specjalności: taniec.


🔸 CENA:
1199 zł. Nie ma żadnych dodatkowych i ukrytych opłat!


🔸 CZY JEST MOŻLIWE ROZŁOŻENIE PŁATNOŚCI NA RATY?
Tak, jest taka możliwość. O szczegóły zapytaj nas w wiadomości prywatnej.


🔸 GDZIE MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ, LUB DOPYTAĆ O SZCZEGÓŁY?
Opis kursu i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: https://www.ams.edu.pl/kursy/kurs-na-instruktora-tanca/
Zawsze możesz napisać do nas na facebooku, instagramie, mailowo na [email protected], lub zadzwonić pod numer 733101090. 

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.