fbpx

Kurs
na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

1690zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora pole dance obejmuje formę tygodniową, od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu).


kurs_2

Uzyskane dokumenty

Komplet uprawnień instruktorskich pole dance wydawany jest w dwujęzycznej wersji polsko i anglojęzycznej, zarówno w formie legitymacji plastikowej oraz skórzanej z dodatkowym certyfikatem w języku angielskim.

Posiadając nasze uprawnienia instruktorskie zyskujesz możliwość do wykonywania pracy o charakterze instruktora pole dance na terenie całej Unii Europejskiej uwzględniając szkoły pole dance i miejsca rekreacji ruchowej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Głęboko wierzymy, że podstawą sukcesu i efektywnej nauki jest atmosfera. Mając tego świadomość, działamy w taki sposób, aby zmaksymalizować Twoje efekty szkoleniowe. Wspieramy Cię, podchodzimy do tego z rozwagą i zawsze mamy na celu budowę wyjątkowej atmosfery, która sprawi, ze poczujesz się jak w gronie najlepszych przyjaciół.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas od setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Autorski program nauczania został skomponowany w taki sposób, aby umożliwił zarówno zbudowanie fundamentu instruktorskiego jak i rozwój na płaszczyźnie praktycznej i mentalnej. Wspólnie z naszymi prowadzącymi dokonasz pełnej charakterystyki figur występujących w pole dance od poziomu podstawowego po najbardziej zaawansowane figury katalogu pole dance, nauczysz się przydzielania ich do konkretnego poziomu zaawansowania i systematyki. Z nami wzbogacisz również swój warsztat praktyczny.

 

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora pole dance

Warszawa Lipiec 2024

Kurs na instruktora pole dance

15.07.2024 - 21.07.2024

za 25 dni

1690zł

Warszawa Sierpień 2024

Kurs na instruktora pole dance

03.08.2024 - 25.08.2024

za 44 dni

1690zł

Warszawa Wrzesień 2024

Kurs na instruktora pole dance

16.09.2024 - 22.09.2024

za 88 dni

1690zł

Program kursu został skomponowany w taki sposób, aby zmaksymalizować efekty nauczania, szczególnie te praktyczne. Właśnie dlatego aż 2/3 całego kursu to zajęcia praktyczne pod okiem naszych wyjątkowych prowadzących.

1.    Definicja Pole Dance.
2.    Rodzaje Pole Dance.
3.    Historia dyscypliny.
4.    Fakty i mity.
5.    Korzyści płynące z uprawiania Pole Dance.
6.    Przeciwwskazania i obostrzenia do zajęć praktycznych.
7.    Etyka pracy instruktora.
8.    Wymagania dotyczące wyposażenia sali.
9.    Wymogi dotyczące stroju.
10.    Zasady prowadzenia i programowania zajęć.
11.    Katalog figur, nomenklatura, poziomy zaawansowania.
12.    Metodyka nauczania od poziomu podstawowego, po zaawansowany.
13.    Asekuracja i bezpieczeństwo podczas zajęć – higiena pracy.
14.    Zasady tworzenia choreografii.
15.    Ćwiczenia wzmacniające mięśnie.
16.    Metody rozciągania.
17.    Jak reagować na sytuacje niecodzienne?
18.    Organizacje, zawody, konkursy.
19.    Praca z młodzieżą i  osobami dorosłymi.
20.    Charakterystyka dyscypliny i kierunki rozwoju.

A tak absolwenci opiniują nasze kursy 🙂

Uczestnikiem kursu instruktora pole dance możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora pole dance dedykowany jest każdej osobie, której pasją jest pole dance, i która pragnie rozwijać swoje umiejętności, zdobyć wiedzę i realnie podjąć pracę o charakterze instruktora, by kształcić osoby trzecie.

Na wstępie informujemy, że nie przekreślamy chętnych do podjęcia kursu o znikomym doświadczeniu praktycznym i lukach w wiedzy, ponieważ jesteśmy po to, aby kształcić. Nikt nie rodzi się specjalistą dlatego  cenimy takie postawy, jednak musisz pamiętać, że w dbałości o dobro pracodawcy, Twoje, a także  rynku i ewentualnych Klientów, będziemy weryfikować Twoją wiedzę na egzaminach podczas kursu.

Aby do niego przystąpić oczekujemy poziomu zaawansowania na poziomie co najmniej podstawowym pozwalającym na wykonywanie figur adekwatnych do tego poziomu, a ich katalog i pełna systematyka dostępna jest do wglądu w wielu katalogach figur dostępnych w Internecie.

W nawiązaniu do Twoich oczekiwań proponujemy dwa warianty formy realizacji kursu instruktora pole dance.

Pierwszy z nich, to forma kursu tygodniowego. Kurs ten kierujemy do wszystkich osób, które posiadają czas na naukę przez siedem kolejnych dni – bezustannie od poniedziałku do niedzieli. Zajęcia w tej formie najczęściej trwają w godzinach 8:00 – 17:00.

Alternatywą dla kursu tygodniowego jest kurs w formie weekendowej, prowadzony przez cztery kolejne weekendy. Wariant ten proponujemy osobom, które nie mają czasu w ciągu tygodnia i preferują naukę wyłącznie w weekendy. W tym wariancie zajęcia są realizowane najczęściej w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu przypadkach kursu na instruktora pole dance program i wymiar godzin są identyczne, a różnicę stanowi wyłącznie tryb szkolenia.

Oficjalne harmonogramy , w których zawarte są informacje o zbliżającym się kursie, nawiązujące do godzin i miejsc realizacji kursów, wysyłamy do wszystkich uczestników kursu z potwierdzonymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przez rozpoczęciem kursu instruktora pole dance.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktora pole dance w Akademii Mistrzostwa Sportowego daje Ci szansę zdobycia legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach językowych – w języku polskim oraz angielskim.

Nasze dokumenty są również zwieńczone certyfikatem w języku angielskim, a komplet dokumentacji wysyłany jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu, czyli zdania egzaminu.

Opisany powyżej komplet uprawnień daje możliwość podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktorski pole dance przygotuje kursantów do samodzielnej pracy w rozmaitych szkołach pole dance, ośrodkach rekreacji ruchowej, a nawet umożliwi założenie własnej szkółki.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Legitymację instruktora w wersji polskiej i angielskiej w formie plastikowej.

Certyfikat w języku angielskim, dającym możliwość starania się o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor pole dance.

Cena naszego kursu to 1690 zł i jest to cena ostateczna. Nie ukrywamy kosztów, nie pobieramy opłat za egzaminy, nawet te poprawkowe. Nie ukrywamy kosztów związanych z wydaniem dokumentacji. Wszelkie formalności i opłaty są jasno i precyzyjnie ujęte, a Ty możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

W cenie kursu instruktorskiego zdobywasz możliwość uczestnictwa w zajęciach pod okiem doświadczonej kadry szkoleniowej, wydanie kompletu uprawnień, a nawet 3 dodatkowe terminy egzaminów poprawkowych gdyby nastała taka konieczność – zupełnie za darmo!

Nie uznajemy kompromisów i półśrodków, stawiamy na jakość. Działamy więc w oparciu o najwyższą jakość szkoleniową, a nasz kurs instruktorski pole dance stanowi kompleksową usługę dydaktyczną zawierającą wiele godzin praktyki przy atrakcyjnej formie zajęć teoretycznych.

Kończąc nasz kurs na instruktora pole dance, zdając egzaminy i uzyskując uprawnienia, wiesz, że trzymasz w rękach coś więcej niż tylko dokumenty. To prestiż.

Taniec pole dance zyskuje na popularności. Cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony kobiet z uwagi na efekty jakie można uzyskać w ramach jego praktykowania. Taniec na rurze, nazywany profesjonalnie tańcem pole dance zawiera elementy gimnastyki, fitness oraz akrobatyki. Z uwagi na to, taniec ten doskonale rozwija nie tylko predyspozycje fizyczne, ale również kształtuje sylwetkę, przy jednoczesnym dobroczynnym wpływie na stan psychiki.

Taniec rozluźnia, jest typowym antydepresantem oraz doskonałym sposobem jako aktywność fizyczna. Taniec pole dance pozwala również na budowanie pewności siebie i wartości własnej osoby, co w codziennym życiu pozwala na uzyskanie dodatkowej wartości. Osoby zdecydowane i świadome własnego potencjału są pozytywniej odbierane w społeczeństwie i powszechnie doceniane.

Choć początkowo taniec na rurze miał za zadanie wywoływać podniecenie zgromadzonego audytorium, o tyle obecnie przeinacza się w swoiste hobby, a zarazem sport i alternatywę dla standardowych zajęć grupowych fitness.

Przydatność z korzyści płynących każdego dnia w ramach treningów tańca pole dance jest nie do podważenia. Taniec pole dance, profesjonalnie wykonany, wymaga niesłychanej sprawności fizycznej oraz siły. Taniec na rurze jest również jednym z elementów ćwiczeń fizycznych w klubach fitness i szkołach tańca i całkowicie pomija aspekt erotyczny.

Kurs pole dance, instruktorski w naszej Akademii umożliwi osobom pasjonującym się tym specyficznym tańcem na pozyskanie stosownych kompetencji do prowadzenia samodzielnych zajęć przy jednoczesnym dokształceniu nabytych już umiejętności i wiedzy.

Kurs na instruktora pole dance gwarantuje profesjonalne szkolenie pod okiem wykwalifikowanej kadry gwarantując wysoki poziom nauczania oraz wartościowe szkolenie, przygotowujące do samodzielnej pracy instruktorskiej.

Miastami w jakich najczęściej się pojawiamy z naszą ofertą są Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Serdecznie zapraszamy na oferowany przez naszą Akademię, kurs pole dance!

Finanse.

Cena: 1690 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora pole dance: tak

Legitymacja instruktora pole dance skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

AMS SUMMER SPORT CAMP 2024 Edycja 11
3500 zł
AMS

SUMMER SPORT CAMP 2024 Edycja 11

Zapisy na AMS Summer Sport Camp 2024 ruszyły!

Kurs na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4
2200 zł
Kurs

na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4

TERAZ 50% CENY FINANSUJE OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK ZAWODOWY TRENERÓW PERSONALNYCH!!!

Prowadzenie procesu treningu personalnego – walidacja
300 zł
Prowadzenie

procesu treningu personalnego – walidacja

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania kwalifikacji "Prowadzenie procesu treningu personalnego" na poziomie czwartym europejskich ram kwalifikacji EQF4, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kurs na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!
1690 zł
Kurs

na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Prowadzenie zajęć z grupowych form fitnessu – walidacja
300 zł
Prowadzenie

zajęć z grupowych form fitnessu – walidacja

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kurs na instruktora pływania
1750 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1499 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora wspinaczki
1550 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1550 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.